#shqiptar

Instagram photos and videos #shqiptar Instagram photos and videos
 • wtf i love Shqiptar Biden now "I would put the son of a gun in jail: Joe Biden said in a 2001 hearing that he wanted to criminalize raves and 'lock up' rave promoters" - 100% čovek
 • Why You Must Visit #albania by @elizadushku - Faith Mills
 • Büyükelçi Yörük: Dost Arnavutluk Halkına yardım için seferber olduk! Ambasadori turk: Jemi mobilizuar të ndihmojmë popullin mik shqiptar - TurkishEmbassyTirana
 • Ambasadori turk: Jemi mobilizuar të ndihmojmë popullin mik shqiptar - Fatos Rexhepi
 • "Do ta vazhdojmë solidaritetin dhe ndihmën për popullin shqiptar" - ANADOLU AGENCY (AL)
 • #rama për #aa: Populli shqiptar nuk do ta harrojë kurrë ndihmën e Turqisë - ANADOLU AGENCY (AL)
 • #Çavuşoğlu zhvillon bisedë telefonike me homologun shqiptar #cakaj - ANADOLU AGENCY (AL)
 • Avni Sali, djali i një emigranti shqiptar të vendosur në Australi në fillimet e shekullit të kaluar është njëri prej kirurgeve të suksesshëm atje. Në një intervistë, ai tregon më shumë për jetën dhe profesionin e tij. - Ministri i Diasporës
 • Kompozitorja e famshme britanike, Cheryl Frances-Hoad ka kompozuar një pjesë të re (titulluar "Tales of the Invisible") bazuar në prologun e romanit “Ditar i Shkurtër Kufijsh" të shkrimtarit shqiptar Gazmend Kapllani. - Ministri i Diasporës
 • Remzi Mulla, 83 vjeçari shqiptar një nga emigrantët e parë në Australi. Ai rrëfen historinë e jetës së tij, largimin si fëmijë drejt Australisë në fund të viteve ‘30 dhe integrimin në shoqërinë australiane. - Ministri i Diasporës
 • Reportazhi i DV në kufirin shqiptar, aty ku patrullojnë që prej 22 majit edhe 50 forca të FRONTEX VIDEO - Ministria e Brendshme
 • Shtetet shqiptar duhet me hetu kishen katolike urgjentisht! - Behar 萨德 🔊
 • Ky shqiptar i Bronxit, paska planifiku me bo sulm terrorist ne SHBA, si hakmarrje ndaj sulmit ne Zelanden e Re. FBI e ka arrestu sot. Cka ka njeri me thane, pos qe me u turperu... - Arbana Xharra
 • Nje histori fort e pakendeshme e futbollit bashkekohor shqiptar qe si gjithcka me vlere e vendit mbetet shume i pambrojtur perballe populizmit, egoizmit e pangopjes se politikes e pushtetit. Nga @adriencandu: Trafics de Skënderbeu - falma fshazi
 • #albania #albanian #albanianstyle #visitalbania #visitalbania2018 @visit_albania @VisitTirana @ShqiperiaImeAL #shqiperia #shqipe #shqiptar #uk #tourism #tourist - Armand Asllani
 • Pavjoni shqiptar ne Bienalen e Venecias: nje nga 5 me te miret!!! From Gjiro with love! #scotini_lulaj @KulturaGovAL - Mirela Kumbaro
 • A ka skej idiotizemi? 30 vjetori i vdekjes së ish-diktatorit shqiptar, #enverhoxha #aa - Behar 萨德 🔊
 • Europa me syte nga turizmi shqiptar: te tretet mes 15 destinacioneve me te mira turistike per 2015 sipas L'Express! - Arben Ahmetaj

Recent

Advertisement
Advertisement
Advertisement
𝙎𝙝𝙚’𝙨 𝙩𝙝𝙚 𝙥𝙚𝙧𝙛𝙚𝙘𝙩 𝙖𝙢𝙤𝙪𝙣𝙩 𝙤𝙛 𝙘

𝙎𝙝𝙚’𝙨 𝙩𝙝𝙚 𝙥𝙚𝙧𝙛𝙚𝙘𝙩 𝙖𝙢𝙤𝙪𝙣𝙩 𝙤𝙛 𝙘𝙝𝙖𝙤𝙨 𝙖𝙣𝙙 𝙥𝙚𝙖𝙘𝙚. 𝘍𝘰𝘭𝘭𝘰𝘸 ( @...

Advertisement
Mirmengjesi! A e dinit qe ketij biznesi panettonet i marrin 3 dite kohe per tu bere 😱 Gjithsesi k

Mirmengjesi! A e dinit qe ketij biznesi panettonet i marrin 3 dite kohe per tu bere 😱 Gjithsesi kjo duket aq e mire sa edhe brumi i duket super i shijshem 😋 Jave te mbare so...


Ranked

𝑦𝑜𝑢 𝑘𝑛𝑜𝑤 𝑖’𝑚 𝑛𝑜𝑡 𝑡𝘩𝑒 𝑡𝑦𝑝𝑒 𝑦𝑜𝑢

𝑦𝑜𝑢 𝑘𝑛𝑜𝑤 𝑖’𝑚 𝑛𝑜𝑡 𝑡𝘩𝑒 𝑡𝑦𝑝𝑒 𝑦𝑜𝑢 𝑐𝑎𝑛 𝑟𝑒𝑝𝑙𝑎𝑐𝑒. 𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu...